Yaşam

Babaya Doğum Günü Hediyesi Fikirleri | Ne Alınır? | 2024

Birçoğumuz özel organizasyonlar hazırlayıp kutlamayı tercih eder, bazılarımız ise küçük ama özel bir hediye ile hatırlamayı daha uygun bulur. Her iki seçenekte de önemli olan hatırlamaktır. Zaten babalarımız bizim mutluluğumuzla mutlu olurlar. Sadece sarılmak, yanağına konduracağımız bir öpücük bile yeterlidir elbette. Sımsıcak bir öpücüğün yanında kendisini farklı ve özel hissettirecek, yıllar geçse bile yıllarca anısı kalacak babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasından babanızı en mutlu edecek hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Babaya doğum günü hediyesi fikirleri yaklaşan özel günlerde imdadınıza yetişir. Babalarımız her an yanımızda olan sığınacağımız güvenli limanımızdır. Yıl içerisindeki özel günlerde babalarımızı hatırlamak, küçük hediyelerle bile olsa onlara kendilerini özel hissettirmek için araştırdığımız hediye fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Babalar günü ve doğum günleri babalarımızı mutlu etmek için sayılı özel günler arasında yer alır. Bizi büyütüp, en iyi şekilde yetiştiren babalarımız özel günlerde en güzel hediyeleri hak ediyorlar.

Birçoğumuz özel organizasyonlar hazırlayıp kutlamayı tercih eder, bazılarımız ise küçük ama özel bir hediye ile hatırlamayı daha uygun bulur. Her iki seçenekte de önemli olan hatırlamaktır. Zaten babalarımız bizim mutluluğumuzla mutlu olurlar. Sadece sarılmak, yanağına konduracağımız bir öpücük bile yeterlidir elbette. Sımsıcak bir öpücüğün yanında kendisini farklı ve özel hissettirecek, yıllar geçse bile yıllarca anısı kalacak babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasından babanızı en mutlu edecek hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Hediyesi Fikirleri İle Manevi Hediyeyi Bulun

Annelerimiz gibi babalarımız için de birbirinden güzel hediye alternatifleri bulunuyor. Seçeceğiniz hediyenin maddi değerinden çok manevi değeri sizi büyüten aileniz için daha önemlidir. Hediye tercihinde önemli olan seçeceğiniz hediyenin yıllarca anısının olmasıdır. Bu tarz babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasında son yıllarda popülerleşen kişiye özel, özel tasarım hediyeler oldukça rağbet görüyor. Siz de sıradan bir hediye tercihindense bu tarz bir hediye ile babanızı şaşırtabilirsiniz.

2024 yılının en güzel ve anlamlı babaya doğum gününde alınacak 20 hediye tavsiyesi:

SIRA BABAYA DOĞUM GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ PUANI ÜRÜN FİYATI
1 Zippo takımı 10/9.8 200 – 280 TL
2 Mozaik tablo 10/9.8 300 TL – 350 TL
3 Sihirli ayna 10/9.7 300 TL – 550 TL
4 İsimli bileklik 10/9.7 300 TL – 350 TL
5 Takım forması 10/9.7 300 TL – 500 TL
6 Kravat 10/9.5 420 TL – 500 TL
7 Seccade 10/9.4 150 TL – 350 TL
8 Pipo takımı 10/9.4 300 TL – 500 TL
9 Sevdiği takımın maçına bilet 10/9.4 100 TL – 500 TL
10 Tesbih 10/9.3 50 TL – 250 TL
11 Özel baskılı kupa bardak 10/9.3 250 TL – 400 TL
12 Balık olta takımı 10/9.2 250 TL – 400 TL
13 Eşofman takımı 10/9.1 300 TL – 500 TL
14 Ajanda 10/9.0 30 TL – 100 TL
15 Özel ismin yazıldığı kalem 10/9.0 250 TL – 500 TL
16 Termos 10/9.0 80 TL – 250 TL
17 Kamp malzemeleri 10/8.8 300 TL – 500 TL
18 Kolonya 10/8.8 125 TL – 250 TL
19 Özel çaylar 10/8.7 100 TL – 150 TL
20 Özel kahve çeşitleri 10/8.7 300 TL – 500 TL

 

1.      Zippo Takımı: Emekli Babaya Alınacak En Güzel Doğum Günü Hediyesi

Babalar tütün kullansa da kullanmasa da zippo çakmak taşımayı severler. Bir erkeğin olmazsa olmazları arasındadır zippo çakmaklar. Takım halinde satışa sunulan bu şık tasarım çakmakları babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasında değerlendirebilirsiniz. Seçtiğiniz zippo çakmak üzerine isim yazdırarak, babanız için daha anlamlı kılabilirsiniz. Darbeye dayanıklı, kolay deforme olmayan bir ürün olduğu için de uzun yıllar kullanılabilir. İsim dışında da babanızın sevdiği bir figürü de çakmak üzerine yaptırabilirsiniz. Zippo takımlar özel kutusunda paketlenir ve kargolanır.

2.      Resim Baskılı Tavla: Doğum Gününde babalar Bu Hediyeye Bayılıyor

Babalarımızın gündelik hayatta en fazla oynadığı oyunlardan birisi de tavladır. Arkadaşlarıyla ya da çocuklarıyla vakit geçirirken tavla oynamak isterler. Günün her anında yanlarında olacak bu hediye ile babanıza ne kadar özel olduğunu hatırlatabilirsiniz. Üstelik bu tavlalar, sıradan tavlalar gibi de değil. Birlikte özel bir anınızın olduğu fotoğrafı üzerine baskı yaptırabileceğiniz özel bir tasarım. Böylece babanız her tavla oynadığında sizle birlikte çekilmiş fotoğrafınıza bakarak sizi hatırlayacak. Yıllar geçse bile silinmeyecek bir anı olarak da kalacak.

3.      Mozaik Tablo: Evde ya da Ofiste Şık Duracak Bir Doğum Günü Hediyesi

Babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasında duvarlarınızı süsleyecek çok şık tablolar da güzel bir hediye alternatifi olabilir. Bu mozaik tablolar, minik kare yüzlerce fotoğrafınızın bir araya getirilmesi ile tasarlanıyor. Böylece tek bir tabloya yüzlerce anınızı sığdırabiliyorsunuz. Babanız ile en keyifli anlarınızı fotoğrafladığınız bir kolaj hazırlamanız yeterli. İstediğiniz boyut ve ebatlarda yaptırabileceğiniz tablolar ile babanızı doğum gününde sevindirebilirsiniz. Manevi değeri olan ve yıllarca unutulmayacak bir hediye arıyorsanız bu hediye seçimi tam size göre olabilir.

4.      Sihirli Ayna: Babanız Her Baktığında Sizi Hatırlayacak

Özel tasarım hediye seçeneklerine her yıl yenileri ekleniyor. Hem zarif hem şık tasarımı ile dikkat çeken sihirli aynalar en fazla tercih edilen hediyeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Babanızın evde ya da iş yerinde masasına yerleştirebileceği bu sihirli aynalar kullanılmadığında sadece bir ayna görünümünde iken, çalıştırıldığında birlikte çekilmiş en mutlu fotoğraf karesine dönüşüyor. Babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasında sürprizlerle dolu bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız tercihinizi bu hediyeden yana kullanabilirsiniz. Üstelik çerçeve renk seçeneklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

5.      Takım Forması: Doğum Gününde Babaya En Anlamlı Hediyelerden Birisi

Futbol babalarımız için bir aşktır. Destekledikleri takımın forması ile babanızı sevindirebilirsiniz. Belki de babanız size tuttuğunuz takımın formasını birçok kez alıp sizi sevindirmiştir. Siz de bu yıl ki doğum gününde ona forma alarak onu mutlu edebilirsiniz. Tuttuğu takımın maçlarını izlerken, hep sizi hatırlayacağı bir hediye olacaktır. Hatta aldığınız formanın kişiye özel olmasını istiyorsanız, satın aldığınız formanın arkasına babanızın ismini yazdırarak hediyenizi daha bir anlamlı hale getirebilirsiniz. Artık babanız gittiği halı saha maçlarında da sizi aldığınız forma ile daha bir eğlenecek.

6.      İsimli Bileklik: Babaya El Yapımı Doğum Günü Hediyesi

Babaya doğum günü hediyesi fikirleri arasında bir diğer seçenek ise el yapımı hazırlanan bileklikler. Babanız bileklik, saat, yüzük gibi aksesuarları kullanmaktan hoşlanıyorsa tercihinizi bu tarz özel tasarım el yapımı bilekliklerden yana kullanabilirsiniz. Bilekliklerin üzerine isim yazdırabilir ya da özel simgesel figürler de hazırlatabilirsiniz.

İsimli bileklikler, deri, çelik ya da altın kaplama şeklinde üretilebilmektedir. Tasarımı tamamen sizin tercihlerinize göre hazırlanır. Tarz ve kaliteli görünen bir hediye arayışı içindeyseniz tercihiniz bu zarif bilekliklerden yana olabilir.

Her ne kadar büyüklerimiz hediye beklemediklerini her fırsatta dile getirseler de hatırlanmak her yaşta ve her kişi için özeldir. O nedenle küçük simgesel hediyelerle bile olsa babanıza özel günlerinde sevginizi ifade edecek bir hediye almayı unutmayın. Bu hediye yıllar geçse bile eskimeyecek, hatırlanacak bir hediye olursa anılarınız taze kalmaya devam edecektir.

 

İlginizi çekebilir: En İyi 15 İstanbul Kalıcı Makyaj Stüdyol arı ve Fiyatı 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu