Sağlık

En İyi İzmir Evde Fizyoterapi Hizmetleri ve Ücreti | 2024

Fizik tedavi sürecini kendi evinde geçirmek isteyenler, özel fizyoterapistler ile iletişime geçiyor. Ancak seçimlerde bazı kritik noktalara dikkat etmekte de fayda var. Peki ama İzmir’de eve hangi fizyoterapistler çağrılır? En iyi İzmir evde fizyoterapi hizmeti hangisi? İşte detaylar…

İzmir evde fizyoterapi hizmetleri konusunda birçok seçenek sunan bir şehirdir. Özellikle şehir genelindeki fizyoterapi merkezleri ve bağımsız fizyoterapistler, evde fizyoterapi hizmetlerini sağlamaktadır. Bu hizmetler, çeşitli fiziksel rahatsızlıkların tedavisi için geniş bir yelpazede sunulmaktadır. İzmir’deki kişiye özel fizyoterapi hizmetlerinden faydalanmak isteyen hastalar sağlık kuruluşlarından ya da özel kliniklerden bu ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Fizik tedavi sürecini kendi evinde geçirmek isteyenler, özel fizyoterapistler ile iletişime geçiyor. Ancak seçimlerde bazı kritik noktalara dikkat etmekte de fayda var. Peki ama İzmir’de eve hangi fizyoterapistler çağrılır? En iyi İzmir evde fizyoterapi hizmeti hangisi? İşte detaylar…

İzmir’de Evde Fizyoterapi Hizmeti Verenler Listesi 2024

İzmir, sağlık alanında sunduğu çeşitlilik ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkan bir şehirdir. Son yıllarda, özellikle fizyoterapi alanında evde sağlık hizmetlerinin popülaritesi artmıştır. Evde fizyoterapi, hastaların rahatlığını ve konforunu ön planda tutarak, sağlık hizmetlerini ev ortamına taşıyan bir yaklaşımı temsil eder.

İzmir evde fizyoterapi hizmeti, hastaların sevdikleri ortamda tedavi görmelerine imkan tanır. Bu, fiziksel ve psikolojik açıdan hastaların daha rahat ve huzurlu hissetmelerine olanak sağlar. Ayrıca bireyin ihtiyaçlarına uygun olarak kişiye özel bir tedavi planı oluşturulmasını sağlar. Fizyoterapist, hastanın evindeki ortamı da göz önünde bulundurarak tedavi sürecini planlar.

İzmir şehrinde en iyi evde fizyoterapi hizmeti verenler listesi:

  • Fizyoterapist Bilal Ergin
  • Ezgi ERYILMAZ TELCİ
  • Osman Fuad Kara
  • E-Life Fizyoterapi Sağlıklı Yaşam
  • Fizyoteam – Fizyoterapist, Manuel Terapi
  • Özel Diafiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi
  • Elif Uzun

İzmir’de evde fizyoterapi, hastaların sağlık hizmetlerine daha kolay erişimini ve daha kişiselleştirilmiş bir tedavi deneyimi yaşamalarını sağlayan önemli bir hizmettir. Hastaların konforunu ve iyileşme sürecini ön planda tutarak, evde fizyoterapi İzmir’deki sağlık sektöründe giderek daha fazla tercih edilen bir seçenek haline gelmektedir. Şimdi popüler kişi ve kliniklerin detaylarına bakalım.

Fizyoterapist Bilal Ergin

İzmir’de fizyoterapi hizmeti almak isteyenler, şehrin farklı semtlerinde ve ilçelerinde bu hizmeti sunan birçok merkeze ulaşabilirler. Bilal Engin de tercih edilebilecek adreslerden biridir. Konak bölgesindeki adresinde hizmet veren Bilal bey, ihtiyaç sahiplerinin evlerine giderek onlara fizik tedavisi sunmaktadır. Randevularınız için arayıp görüşebilirsiniz.

ADRES: Piri Reis, piri reis mahallesi 249 sokak no:71 daire:2, 249. Sk. no:71, 35280 Konak/İzmir

TELEFON: 0505 877 90 22

Ziyaretçi Yorumu: Kısa bir zaman olmasına rağmen yaşamıma yön veren moral ve manevi güç katan evimizin bir ferdi olarak gördüğümüz fizyoterapistim (ben O’na oğlum diyorum) Bilal Ergin’e teşekkür ediyorum. En umutsuz olduğum anda hep yanımda. Konuşması ile güç vererek ayağa kaldırmaya çalışması beni motive ediyor. Keşke daha önce yollarımız kesişseymiş. İyi ki varsın, sevgilerimle..

Fzt. Ezgi ERYILMAZ TELCİ

Karşıyaka ilçesinde bulunan Ezgi Eryılmaz Telci, deneyimi sayesinde ilgi görmektedir. Bununla birlikte modern teknikler ve ekipmanlar kullanarak fizyoterapi hizmeti sunmaktadır. Hastaların bireysel ihtiyaçlarına uygun tedavi planları oluşturan Ezgi hanımdan randevu almak isterseniz aramanız yeterlidir

ADRES: Yalı, Idil Biret Cd. Nil Apartmanı No:3/3, 35550 Karşıyaka/İzmir

TELEFON: 0542 358 98 86

Ziyaretçi Yorumu: Ezgi Hanım ile ortopedistimin yönlendirmesi sonucu tanıştım. Kronik olarak diz sağlığımda problem yaşıyorum, devamlı ve şiddetli ağrılarım oluyor. Ezgi Hanım ve ekibi ilk günden beri çok titiz ve ilgililer. Ağrı takibi yaparak ağrının şiddetine göre tedavi uyguluyorlar; bu da tedavilerin ezberden değil, hastaya göre kişiselleştirilerek ve planlanarak hazırlandığını kanıtlıyor. Klinik her zaman çok temiz, cihazlar titizlikle hazırlanıyor. Randevularda hiçbir aksaklık yaşamıyorum, her zaman tam vaktinde başlıyor. Güvenle başvuralacak bir ekip ile başarılı bir tedavi almak isteyen herkese öneriyorum.

İzmir’de Evde Fizik Tedavi Arayanlar İçin Öneriler

İzmir evde fizik tedavi hizmeti alırken, uzmanlık alanı, deneyim, referanslar ve memnuniyet derecesi gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca, fizik tedavi sürecinin etkinliğini artırmak için fizyoterapistinizle düzenli iletişim halinde olmanız ve tedavi planına uygun olarak hareket etmeniz önemli bir konudur. Biz de yorum ve görüşlere bakarak sizler için öneride bulunabiliriz.

Osman Fuad Kara

Fizik tedavi sürecinin kendi evinde tamamlamak isteyen İzmirliler için bir seçenek de Osman Fuad Kara olabilir. Karşıyaka ilçesinde bulunan kliniğinden randevu almak yeterlidir.

ADRES: Yalı, Zehra Ofis, 6502/3. Sk. No:2 K:1 D:3, 35550 Karşıyaka/İzmir

TELEFON: 0552 157 46 45

Ziyaretçi Yorumu: Aylardır devam eden bel ağrım bir sabah dayanılmayacak derecede yoğunlaşınca, araştırmam sonucu Osman Fuad hoca ile tanıştık. İlk seans sonucunda %60 iyileşme gördüm. Hayat kalitem arttı. İhtiyaca olanlara tereddütsüz tavsiyemdir kendisi. Pişman olmazsınız.

İzmir Evde Fizyoterapi Ücretleri 2024

İzmir’de evde fizyoterapi ücretleri birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında fizyoterapistin deneyimi, uzmanlık alanı, tedavi süresi, seans sayısı, hastanın konumu ve evde sağlanacak ek ekipmanlar yer alabilir. Ancak, genel olarak İzmir’de evde fizyoterapi seanslarının ücretleri saat başına 500 TL ile 3,000 TL arasında değişebilir.

Ücretler, fizyoterapistin ve sağlık kuruluşunun sunduğu hizmet kalitesi, sağladığı ekstra imkanlar ve talep yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Bazı fizyoterapistler seyahat masraflarını da ücrete dahil edebilirken, bazıları ekstra ücret talep edebilir.

Sağlık sigortanız varsa, evde fizyoterapi hizmeti almak için sigorta şirketinizle iletişime geçerek anlaşmalı sağlık kuruluşlarından veya fizyoterapistlerden faydalanabilirsiniz. Sigorta şirketinizin sunduğu avantajları ve evde fizyoterapi hizmetinin kapsamını öğrenerek, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

İzmir’de eve gelen fizyoterapistlerin ortalama ücretleri:

TARİH HİZMET TÜRÜ GÜNLÜK ÜCRETİ AYLIK ÜCRET
2024 Ocak İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Şubat İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Mart İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Nisan İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Mayıs İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Haziran İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Temmuz İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Ağustos İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Eylül İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Ekim İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Kasım İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL
2024 Aralık İzmir’de evde fizyoterapi ücret 500 TL – 3,000 TL 3,000 TL – 9,000 TL

 

İzmir Evde Fizyoterapi Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     İzmir’de en iyi fizyoterapist nereden bulunur?

Arama motorları, İzmir evde fizyoterapi hizmeti bulmak için en doğru yerlerdir. Ayrıca referans yoluyla da bulabiliyorsunuz.

b)    İzmir’de yaşlılara evde fizyoterapi vermeye gelen var mı?

İzmir’de hem bireysel fizyoterapistler hem de özel klinikler yaşlılar için evde hizmet vermektedir.

c)     İzmir bölgesin evde fizyoterapi ücreti pahalı mı?

Türkiye ortalamasıyla paralellik gösterir. Ortalama 500 TL ile 3,000 TL arası fiyatlar çıkabilir.

 

İlginizi çekebilir: En İyi 15 İstanbul Kalıcı Makyaj Stüdyol arı ve Fiyatı 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu