Sponsor

İstanbul Abiye Özel Dikim Hizmetleri ve Fiyatı | 2024

Modanın merkezi İstanbul’da kadınlar zarafetten ve gösterişten asla ödün vermez. Konu abiye giyme olunca, özgün stilde ve tam bedene uygun bir elbise giyme ihtiyacı doğar. Peki ama İstanbul’da abiye özel dikim yapan terzi var mı? Nişantaşı’nda özel abiye kime diktirilir? Fiyatlar ne kadar? İşte detaylar…

Hazır giyimden farklı olarak tamamen kişinin beden ölçülerine ve zevkine uygun tasarlanmasına abiye özel dikim hizmeti deniyor. Kimi zaman standart sunulan bedenlere uymayan, kimi zaman da kendi özgün tarzını kombinlerine de yansıtmak isteyen kişiler için harika bir seçenek. Gündelik yaşamda, partilerde, iş toplantısında ya da düğün nişan gibi özel gecelerde bedeninizle kusursuz uyum yakalamış bir elbiseye Osman Üzen imzasıyla sahip oluyorsunuz.

Özel abiye dikiminde süreç, kişinin özel talep ve beklentileri doğrultusunda ilerler. İnsan, gündelik giyiminde hatalara pay verebilir. Fakat düğün, toplantı, iş yemeği, nişan kına gibi özel organizasyonlarda %100’e yakın kusursuz bir abiyenin kullanımı şart. Hazır giyim, yani AVM’lerdeki mağaza reyonlarında hep standart bedenlerle karşılaşırsınız. Özel diktirme şıkkında ise vücudunuza en uygun tasarıma sahip olursunuz.

Modanın merkezi İstanbul’da kadınlar zarafetten ve gösterişten asla ödün vermez. Konu abiye giyme olunca, özgün stilde ve tam bedene uygun bir elbise giyme ihtiyacı doğar. Peki ama İstanbul’da abiye özel dikim yapan terzi var mı? Nişantaşı’nda özel abiye kime diktirilir? Fiyatlar ne kadar? İşte detaylar…

Abiye Özel Dikim Nedir?

Kadınların özel organizasyonlarda giyeceği kıyafetleri beden ölçülerine en uygun şekilde ve yaratıcı bir tarzda hazırlanmasına abiye özel dikim işlemi denir. Kullanıcının beklentisi dinlenir, organizasyonun konsepti  değerlendirilir ve terzinin de imzasıyla günün sonunda harika bir abiye kıyafet modeli yaratılır. Stilistler kimi zaman günün trendlerinden ilham alırken bazen de trendlere yön verecek abiyelere imza atarlar.

Özel abiye dikmenin literatürdeki karşılığı “Haute Couture” olarak geçiyor. Haute couture Fransızca bir terim. Dönemin Fransa’sında gelir düzeyi yüksek elit tabaka kesimin özel kıyafet sipariş etmesiyle ortaya çıkmıştır. Günümüzde ise bu ayrıcalığa her ekonomik kesimden birey erişebiliyor. İstanbul’da Haute Couture konseptinin günümüz öncüsü Osman Üzen olarak bilinir.

Davetli olduğunuz organizasyon için en güzel elbiseyi özel dikimle elde edersiniz. Bu hizmet türünün size katacağı sayısız avantaj var. Gelin, İstanbul’da özel abiye diktirme hizmetinin sağladığı avantajları öğrenelim:

  • Yoğun tempodan zaman sorunsalı yaşayanlar için evde ya da ofiste özel ölçü alma hizmeti verilir.
  • Dünyanın her noktasına kargoyla teslimat seçeneği sunulur.
  • Sadece sıfırdan elbise tasarımı değil, var olan elbiselerde de daraltma, tadilat, boy kısaltma gibi ihtiyaçlarınızda da hizmet alırsınız.
  • Uzman stilistler sayesinde trend tasarımlar en güzel kumaşlar ile harmanlanır.

İstanbul Abiye Özel Dikim Hizmetlerini Keşfedin

Hazır giyimde standart kalıplar kullanılsa da aslında moda dünyasında şu bir gerçektir: Her kadının giyim kalıbı farklıdır. Belki gündelik giyimde bu kusurlar tolere edilebiliyor. Ancak özel bir organizasyonda ışıkların altında tüm gözler sizin üzerinizde olunca, kusursuz bir beden ve giyim kalıbı uyumu yakalanma zorunluluğu doğuyor. İstanbul abiye özel dikim hizmetinin de temel motivasyonu doğru kıyafeti, doğru ölçüyle doğru bedene ulaştırmak. İstanbul ve civarı için fark yaratan bir abiye sipariş etmek isteyenler aşağıdaki numaraları arayabilir:

  • İstanbul’da 24 saat acil abiye diken terzi önerisi – 0 544 576 93 23
  • Nişantaşı’nda kişiye özel abiye tasarlayan terzi tavsiyesi – 0 544 576 93 23
  • İstanbul’da en iyi düğün abiyesi diken terzi – 0 544 576 93 23

İstanbul Abiye Dikim Fiyatları 2024 Listesi

Özel abiye diktirmenin maliyeti herkesçe merak edilir. 19. Yüzyıl Fransa’sında lüks ve pahalı bir hizmet olsa da günümüz Türkiye’sinde bu muhteşem hizmete makul ölçüde fiyatlardan ulaşmak mümkün. Fakat İstanbul’daki özel abiye diktirme fiyatları birçok etkenden değişebiliyor. Talepler, sezon, sipariş süresi, kullanılacak malzeme niteliği ve elbette tercih edilen terzi… Doğru fiyattan en şık abiyeler için önerimiz Osman Üzen markasıdır.

İstanbul’daki Özel Abiye Dikimiyle İlgili Sık Sorulan Sorular

a)     Nişantaşı’nda kişiye özel abiye diken var mı?

Nişantaşı, moda ihtiyaçlarını gidermede İstanbul’un merkezidir. Birçok seçenek var ancak listenin zirvesinde Osman Üzen ismi yer alıyor.

b)     Özel abiye diktirmek pahalı mı?

Yaratılan eşsiz güzellikteki kıyafeti göz önünde bulundurunca, böylesine bir hizmet için pahalı demek güç.

c)      Özel abiye siparişleri kaç günde hazırlanır?

Teslimat süreleri çok değişkendir. Terzinin yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. 7 – 30 gün arası ideal görünüyor anca acil ihtiyaçlarda da özel hizmet alabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu