Sağlık

En İyi Adana Evde Masaj Hizmeti Önerisi ve Fiyatı | 2024

Evde yahut farklı bir mekanda masaj hizmeti alırken güvenliği ve deneyimi ön planda tutmak çok önemli. Bu nedenle, güvenilir ve profesyonel bir masaj terapisti veya şirket seçmek için dikkatli olunması gerek. Peki ama Adana’da eve hangi masörler çağrılır? En iyi Adana evde masaj hizmeti veren işletmeler kimler? Fiyatları nasıl? Bu gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Adana evde masaj hizmeti stresten uzaklaşmak, bedenen gevşemek ya da sağlık amaçlı yapılan bir terapi türüdür. Geleneksel masaj ile arasındaki en büyük fark masör yahut masözlerin kişinin adresine gelmesidir. Genellikle profesyonel masaj terapistleri veya SPA salonları tarafından sağlanır. Ancak, bu sunan kişilerin güvenilirliğini ve deneyimini doğrulamak önemlidir. Zira kişinin evine davet edeceği insanın güvenilir olması dikkat edilmesi gereken konudur.

Evde yahut farklı bir mekanda masaj hizmeti alırken güvenliği ve deneyimi ön planda tutmak çok önemli. Bu nedenle, güvenilir ve profesyonel bir masaj terapisti veya şirket seçmek için dikkatli olunması gerek. Peki ama Adana’da eve hangi masörler çağrılır? En iyi Adana evde masaj hizmeti veren işletmeler kimler? Fiyatları nasıl? Bu gibi sorulara yanıt vereceğiz.

En İyi Adana Evde Masaj Hizmeti Veren Yerler Listesi 2024

Masajın sadece özel mekan ve işletmelerde yapılan bir terapi türü olduğunu düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz demektir. Zira bu terapi türü dünyanın birçok ülkesinde ev, iş yeri gibi özel adreslerde de gerçekleşmektedir. Türkiye’nin Adana şehrinde de eve özel masaj hizmetlerinin verildiği görülmektedir. Hizmetin temel motivasyonu şöyle: ihtiyaç sahibi masör ile iletişime geçerek adresine çağırır. Terapi de belirlenene bu adreste gerçekleşir. Adana evde masaj deneyimini size yaşatabilecek birçok salon ve bireysel masöz bulunmaktadır. Biz en popüler görünenleri keşfettik.

2024 yılında Adana şehrinde evde özel masaj hizmeti alınacak yerler listesi:

 • Adana Masaj Salonu GALAKSİ SPA
 • FIRST CLASS SPA
 • Adana Masaj Salonu İmza
 • ADİOS Spa Masöz Hamam Sauna
 • Salus SPA Ve Estetik Merkezi
 • Madonna Masaj

Adana Masaj Salonu GALAKSİ SPA

Seyhan ilçesinde popüler bir masaj salonu olan Galaksi SPA, talep edilmesi durumunda evde masaj hizmeti de verebilir. Bunun için iletişime geçip bilgi almak, kayıt oluşturmak ve detayları netleştirmek yeterli olacaktır.

ADRES: Cemalpaşa, Ethem Ekin Sk. No:7 B01, 01120 Seyhan/Adana

TELEFON: 0501 336 47 01

Müşteri Yorumu: Hataydan Bir Adanalı arkadaşım vesilesiyle gittim çok sıcak samimi güler yüzlü insanların bir arada sundukları pozitif enerji ile başlayan muhabbet rahatlık veren Nezih temiz ve işin ehli insanlara çok teşekkür ederim en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle

Adana İmza Masaj Salonu

İmza isimli masaj merkezinde birçok kültürden terapi deneyimini yaşıyorsunuz. Yorgun olduğunuz anlarda da bu işletmeyi arayarak eve masör talebinde bulunulabilir. Elbette netleştirmek açısından iletişim kurmanızı öneriyoruz. Zira masaj salonları belli dönemlerde bu tür hizmetleri liste dışında bırakabiliyor.

ADRES: Reşatbey, Yaykurt Apt, 62011. Sk., 01120 Seyhan/Adana

TELEFON: 0531 676 30 80

Müşteri Yorumu: Bir bayan olarak adios masaj salonuna geldim gerçek çok temiz ve çalışanlar çok güler  yüzlü herkese tavsiye ederim mutlaka gelin beyler  bayanlar adanın  en iyi masaj salonu &spa di

Adana’da Eve Masaja Gelen Masör Önerisi

Adana evde masaj keyfini yaşamak için öncelikle nitelikli ve güvenilir bir masör bulmak gerek. Bunun için arama motorlarındaki bireysel masörler tercih edilebileceği gibi SPA merkezlerinden de hizmet alınabileceği unutulmasın. Ancak eve gelecek masaj terapistinin bazı kriterlere uygun olması beklenir. Aşağıda da sürecin nasıl olması gerektiği konusunda sizi bilgilendirmek istedik.

 • İnternet üzerinden araştırma yapın: Çevrimiçi platformlarda veya yerel iş rehberlerinde Adana evde masaj hizmeti sunan kişilerin veya şirketlerin listesini görmeniz mümkün.
 • Referansları kontrol edin: Masaj terapistlerinin veya şirketlerin müşteri referanslarını ve geri bildirimlerini kontrol ederek hizmet kalitesi hakkında daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz.
 • Lisans ve sertifikaları kontrol edin: Masaj terapistlerinin lisans ve sertifikalarının geçerli olduğundan emin olun. Birçok ülkede masaj terapistleri lisanslı olmak zorundadır.
 • İletişime geçin: Potansiyel masaj terapistleri veya şirketlerle iletişime geçerek hizmetlerini ve fiyatlarını öğrenin. Ayrıca, randevu almak için uygun zamanları kontrol edin.
 • Güvenlik önlemlerini kontrol edin: Evde masaj hizmeti almadan önce masaj terapistinin veya şirketin COVID-19 gibi güvenlik protokollerini uygulayıp uygulamadığını kontrol edin.
 • Anlaşmayı detaylandırın: Masaj hizmeti için bir anlaşma yapmadan önce hizmetleri, ücretleri ve diğer detayları yazılı olarak belirtin ve her iki tarafın da bu detaylara uymasını sağlayın.
 • İyi bir iletişim kurun: Masaj terapistiyle randevunuzdan önce hangi tür masajı istediğinizi ve sağlık durumunuzu detaylı bir şekilde paylaşın. Bu, size en iyi hizmeti sağlamalarına yardımcı olacaktır.

Salus SPA Ve Estetik Merkezi

Salus SPA, modern ve nitelikli bir masaj salonu olarak görünmektedir. Çukurova bölgesindeki işletme, kendi salonunda misafirleri ağırlıyor. Elbette Adana evde masaj talebiniz için de bu işletmeyle kontak kurabilirsiniz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

ADRES: Güzelyalı, 81115. Sk. No:4/A, 01170 Çukurova/Adana

TELEFON: 0506 456 79 36

Müşteri Yorumu: İşletme olarak çok temiz ve kaliteli. Kullanılan ürünlerin kalitesi bile anlatıldı. Masajdan çok memnun kaldım. Premium olarak değerlendirebilirim. Kadın-erkek herkes gönül rahatlığıyla gidebilir. Zaten doktorlarında bulunduğu bir işletme.

Adana Evde Masaj Ücretleri 2024

Adana’da evde masaj hizmetlerinin ücretleri, birkaç farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında masaj türü, terapistin deneyimi, hizmetin süresi ve masajı yapan şirketin veya terapistin sunduğu ek hizmetler yer alabilir. Ayrıca, talep edilen masaj türüne göre ücretler değişebilir. Genel olarak konuşmak gerekirse, Adana’da evde masaj hizmetlerinin saatlik ücretleri ortalama olarak 750 TL ile 2,000 TL arasında değişebilir. Ancak bu rakamlar değişkenlik gösterebilir. Detayları tesisle iletişim kurduğunuzda öğrenebilirsiniz.

2024 yılında Adana bölgesi evde masaj hizmetinin ücret listesi:

TARİH EVDE MASAJ HİZMETİ KADIN MASÖR ERKEK MASÖR
2024 Ocak Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Şubat Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Mart Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Nisan Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Mayıs Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Haziran Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Temmuz Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Ağustos Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Eylül Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Ekim Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Kasım Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL
2024 Aralık Adana’da 1 saatlik evde masaj fiyatı 750 TL – 2,000 TL 600 TL – 1,800 TL

*rakamlar masöre göre değişebilir.

Adana Evde Masaj Hizmetiyle İlgili Sık Sorulan Sorular

a)     Adana’da eve kadın masör geliyor mu?

Kadın masörler, birçok terapi ihtiyacı olan bireyin ortak talepleri arasındadır. Günümüzde Adana bölgesinde eve kadın masör çağırmak mümkün. Bu konuda deneyimli isimler bulunuyor.

b)     Adana’da eve yaşlılar için sağlık masajı yapmaya gelen var mı?

Adana evde masaj hizmetinin popüler ihtiyaçları arasında sağlık masajı bulunmaktadır. Masaj salonları ya da fizyoterapistlerden destek alınabilir.

c)      Adana’nın en iyi masörü kim?

Bu konuda onlarca seçenek olduğu bilinir. Kendi deneyimlerinizden yola çıkarak siz de bizimle paylaşımda bulunabilirsiniz.

 

Bu yazılar ilginizi çekebilir:

Güncel Spor Salonu Açma Maliyeti 2023 | Ne Kadara Açılır?

Güncel Gündelikçi Kadın Fiyatları 2023 | Ne Kadara Temizler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu